LAGOWNIA@PUKAWKA.PL CS SERWER NON-STEAM

Forum poświęcone serwerowi Lagownia


#21 2009-09-16 15:54:03

Jaszczomp

Zabijam HSem w stopy

4623182
Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 155
Punktów :   

Re: OMG

A co mam pisać "oo Lajcik rozpoznałem Cie!" xD hahaha chcesz być anonimowy i wmieszać sie w tłum to nie będe Ci przeszkadzał:D
Jak pisałem IP nie kłamie, tak więc zawsze będę wiedział, że to Ty I nie wydaje mi się, że jestem mądry tylko jestem mądry to, że Ty masz wiedę taką i taką na poziomie 3 gimnazjum czy tam 2 i masz świadectwo z paskiem to się tylko ciesz z tego powodu
Co do nicku, nie kłamię, Bielu mówił, że wszystkim na serwie pozwoliłeś mieć LT w nicku, ale co ja tutaj będę udowadniać, sam wiesz dobrze jak było ;].
HAhahahahahhahaha z tą mapą to dowaliłeś... zmieniam do max 30 rund a to, że jakiś ziomek napisze mi "zmień na ajm mape bo lubiem" to nie będę chyba zmieniał, bo jakiemuś dzieciakowi pasuje jakieś crazyjumpy czy coś . Z tym czekaniem na koniec rundy....xD jeśli chcą zmiany mapy daje vota pod koniec rundy i na początku rundy wyświetli się możliwość zmiany mapy to ją zmieniam, gdzie w ogóle jest napisane, że mam zmieniać tylko w 1 sekundzie mapy? Rzeczywiście było te 5-10 sekund później ale od razu musiałeś to skomentować..;D

Offline

 

#22 2009-09-16 16:14:57

VaNNiX

Pan Wiem Wszystko

5398624
Skąd: Wykurwistan
Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 119
Punktów :   

Re: OMG

a bocianku co do tego ile mam lat?? to nie mam ich 13 tylko kończe już szkołe średnią:)

Offline

 

#23 2009-09-16 16:36:53

 lajcik

Uzależniony

status miałem xd
9202212
Skąd: Z Nienacka :D
Zarejestrowany: 2009-07-04
Posty: 1096
Punktów :   29 
WWW

Re: OMG

Nie będę się powtarzał, nie rozpoznawałeś i nie będziesz mnie rozpoznawał I widzę, że wziąłeś sobie do serca moją radę i powtarzasz sobie komplementy
Uważaj tylko, bo Ci z czasem może zbyt duże EGO urosnąć :]

Co do mapy: Była kiedyś sytuacja taka [chyba dd2, ale nie pamiętam], że zaczęła się runda, ja w ct poszedłem na długą i już zaczęli terro wyłazić no i była nawalanka A tu wyświetlają się scory, Jaszczomp zmienia mape ... to może wkurwić i to bardzo ...


Wspomniałeś, że nie grasz dla ranku i statów, a przypomnij sobie, kiedyś graliśmy na inferno, ja miałem lepsze staty, ale potem zacząłeś mnie doganiać [co nawiasem Ci się nie udało do końca ] i w jednej rundzie mój zwycięski team rozgromił Twój, bez straty żadnego chyba, a ostatni w TT został AlkoFans
Z przyzwyczajenia poszedłem sprawdzić resp tt, czy Alko nie afk, a Ty mnie najwyraźniej spectowałeś, bo napisałeś na admsay'u: "Tak dobrze Alko, kladz pake, kladz" czy coś takiego Ja, że mam Cieibe w głębokim poszanowaniu i tak poszedłem na respa i jak się okazało ALKO BYŁ AFK Kicknęło go przede mną, fakt. Ale jaką miałem z Ciebie polewke Jaszczomp H@H@H@H@ xd

Tylko weź teraz nie pisz, że jak mam Ci coś do powiedzenia, to niech pisze na gg, bo tam Ci to mogę dokładniej wytłumaczyć


http://steamprofile.com/steam/profile/razer/STEAM_0:1:19070579.png
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://steamprofile.com/steam/profile/default/STEAM_0:1:29346791.png

Offline

 

#24 2009-09-16 16:53:29

Jaszczomp

Zabijam HSem w stopy

4623182
Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 155
Punktów :   

Re: OMG

HAHAHAHAHHAHAHA xD O "bluzg" nawet nie wiesz jakiej rozrywkimi dostarczasz Lajciku, dziękuje Ci za to ;*
Co do tego ego nie skonentuję..to nie był komplement tylko fakt i będę Cię rozpoznawał, już dzisiaj chciałeś pokazac, że jesteś fajny i wbiłeś na jakimś nicku ale odkryłem Twoją tożsamość xD. Taki oto inteligentny jestem xD hahaha;d

Pisałem, 5-10 sekund w 10 sekund da radę dojść na długą, tak więc powtarzam to samo, a to że Ci zabrałem tyle fragów to pseplasam ( xD

Oczywiście, że nie gram dla ranku, ale teraz żeś wyjechał hahaha xD Ty myślisz, że ja Ci zawsze na przekór chce zrobić , nie spectowałem Cię wtedy, patrzyłem sobie jak Alko stoi spokojnie i napisałem rzeczywiście "Alko, kładz pake, kładź" w ogóle nie wiem skąd Ci się to wzięło, że to było w jakimś stopniu do Ciebie kierowane, ale widać już jakąś paranoje masz, że co napisze to do ciebie jest xD A kickneło go za AFK hahaha xD bo nie było go 90 sekund..;D

Już nie pisz o tym ranku  bo to chyba najbardziej dla Ciebie bolesne, że jestem przed Tobą xD. Cały czas się do tego odnosisz. Raz byłeś lepszy ode mnie i musiałeś to wspomnieć Graj "bluzg" a nie patrz na rank czy jesteś ode mnie lepszy czy gorszy w teamie  bo to nie o to chodzi . hahaha xD

A se możemy tutaj pisać, jakaś rozrywka a nie będę Twoich postów zostawiał bez komentarza... Nie martw się o to...chyba będzie nas musiał Bocian czy ktoś uspokoić bo tak łatwo nie popuszcze widząc, co wyprawiasz

PozdruFFki;* czekam na odpowiedź   xD.

Offline

 

#25 2009-09-16 19:12:21

B3

Uzależniony

Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 66
Punktów :   

Re: OMG

ej przypominam ze to jest forum zapraszam na konferencje i jakos to rozpatrzymy czemu sei tak kucicie "A wiec kiedy konferencja bocian moskito "!!!!!!?????


mam wucha no i co z tego przeszkadza ci to ???

Offline

 

#26 2009-09-16 19:26:35

 lajcik

Uzależniony

status miałem xd
9202212
Skąd: Z Nienacka :D
Zarejestrowany: 2009-07-04
Posty: 1096
Punktów :   29 
WWW

Re: OMG

Forum jest od rozwiązywania problemów

a więc: H@H@H@H@H@H@H@, Jaszczomp się popisał elokwencją Dziś mnie na serwie nie było, ale Bielu mi coś mówił, że do mnie gadałeś, jako do Kakao czy kogoś tam Nadwrażliwy jesteś

Nie o to chodzi, że mi fragi ukradłeś, ale że to jest wkurzające i może irytować ludzi na serwie. Idź sobie na innego serwa, zawsze jest czekane do końca rundy, nawet są takie pluginy do mapcycle ...

Jeśli chodzi o akcje na inferno, to napisz proszę, PO CO napisałeś ten text, skoro Alko był afk? Myślisz, że jak powiesz, że nie napisałeś tego do mnie to spawa załatwiona, wszyscy wierzą spokojnie :]

Jeśli chodzi o tą kłótnię, to pamiętaj, że zaczęło się od surfów, których NIE MA i jak podejrzewam nie będzie, ale to już nie moja kwestia ...

Ja Ciebie również Pozdrawiam I szybko odpowiadaj, bo chcę sobie posty nabić, tak jak to kiedyś określiłeś


http://steamprofile.com/steam/profile/razer/STEAM_0:1:19070579.png
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://steamprofile.com/steam/profile/default/STEAM_0:1:29346791.png

Offline

 

#27 2009-09-16 19:57:40

moskito

Administrator

Skąd: z piekła rodem.
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 739
Punktów :   15 

Re: OMG

vannix nikt nie mówi, że Ty akurat masz 13 ~~ chodzi o "graczy", a wiadomo każdy inny , a po szkole i tak pograsz. My jesteśmy w domu albo po 17:30 albo przed 20... dlatego oprócz nas są jeszcze tacy, którzy nie pracują


http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.32:27606/b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png
http://cache.www.gametracker.com/player/TL%20%7C%20moskito/193.33.177.32:27606/b_560x95.png

Offline

 

#28 2009-09-16 20:12:52

VaNNiX

Pan Wiem Wszystko

5398624
Skąd: Wykurwistan
Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 119
Punktów :   

Re: OMG

BIJTA SIE!!!!

Offline

 

#29 2009-09-16 20:14:41

 lajcik

Uzależniony

status miałem xd
9202212
Skąd: Z Nienacka :D
Zarejestrowany: 2009-07-04
Posty: 1096
Punktów :   29 
WWW

Re: OMG

Niee, jeszcze nie


http://steamprofile.com/steam/profile/razer/STEAM_0:1:19070579.png
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://steamprofile.com/steam/profile/default/STEAM_0:1:29346791.png

Offline

 

#30 2009-09-16 21:33:21

Jaszczomp

Zabijam HSem w stopy

4623182
Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 155
Punktów :   

Re: OMG

HAHAHAHAH xD "bluzg" znów miły wieczorek z Lajcikiem w roli głównej ;D Dziękuje Ci ;* xD

Czy ja wiem czy to byłeś Ty czy nie ;] se napisać możesz że to nie Ty xD żeby wyszło na Twoje...xD

ależ właśnie o to Ci chodzi, tylko o tego fraga, bo inaczej byś tego nie pisał : xD ahaha a irytuje pewnie tylko Ciebie, że AFk kicker wyrzuca ludzi jak masz właśnie ich ubić poza tym tego fraga Ci zabrał afk kicker, mu się wypłacz ;* xD

Kto wierzy ten wierzy, ja nic udowadniać nie będę bo po prostu nie czuje takiej potrzeby

Pożyjemy, zobaczymy, nie możesz tego powiedzieć ;]

Sorry, że tak późno odpisałem, ale byłem zajęty ( W końcu post więcej będziesz miał <jupi> yeah! : xD

Pzdr spamerze ;* xD.



Co do bicia....jeszcze...;D

Offline

 
Kontakt:
HEAD ADMIN - bocian
..........................................................
HEAD ADMIN - XsSsX
..........................................................
ADMIN - moskito
..........................................................
ADMIN - bI fRi

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremespeedway.pun.pl www.fizjoterapiant.pun.pl www.gowasg.pun.pl www.gnpbf.pun.pl www.valholl.pun.pl