LAGOWNIA@PUKAWKA.PL CS SERWER NON-STEAM

Forum poświęcone serwerowi Lagownia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-01-23 10:00:57

Kocham Monike

Newbie

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 3
Punktów :   

Ban za dobrą grę

Witam

pod nickiem <3 Monika grałem sobie dziś rano na de_inferno, de_nuke oraz de_dust2

zastanawiam się właśnie tylko, dlaczego admin o nicku w grze "tie" stwierdził, że mam wallhacka.


Nie przypominam sobie, żebym grał na cheatach, a gram w tę grę od 7-8 lat, z czego 5 przegrałem na steam'ie. Pamiętam też czasy Cs'a 1.5. Pamiętam, że pracowałem dla serwisów team-penagram.pl, cstrike.pl, STERgaming, także uczyłem się od najlepszych i grałem z najlepszymi. Nie wiem czy ktokolwiek z was ma pojęcie co to jest, ale mam nadzieję, że tak. Pamiętam też, że moja drużyna miała 3 miejsce w ESL Leauge 5on5 PL Ladderze przez pewien okres czasu. Także, dla waszej waidomości, znam się na mapach, wiem jak się ustawiać, wiem jak wy możecie się ustawiać, nie biegam z celownikiem skierowanym w ziemię tylko na wysokości klatki piersiowej, nie kupuje shotgunów.

Uważam te 7 lat za zmarnowane, natomiast nigdy nikt nie posądził mnie o cheaty.

Myślę, że admin Errr może to potwierdzić, że grałem czysto.

Btw gracz o nicku Niesamowite K2 czy coś takiego sprzedał mi headshota, czemu nie dostał bana za aimbota?

0:0:10240056800 - moje steam id, proszę o odbanowanie.

Fajnie się grało, przyjemna atmosfera, ale to wyzywanie od cheatów każdego, który was zabija jest conajwyżej śmieszne, dla mnie przynajmniej. Ale jeśli tak się próbujecie dowartościować - bardzo proszę pogram gdzieś indziej.

btw - polecam też kupić sobie słuchawki do gry a nie głośniki. tylko nie jakies media tech i myszkę media tech - to jest wlasnie moj wallhack + aimbot. Razer + pentagram + philipsy.

Ostatnio edytowany przez Kocham Monike (2010-01-23 10:36:42)

Offline

 

#2 2010-01-23 10:55:48

Smigollum

Przesiadywacz

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ban za dobrą grę

Na początek muszę powiedzieć że po "bluzg" nam to piszesz.Co nas obchodzi ze ty jesteś pro czy nie graj jak chcesz tylko czysto.7 lat straconych nie zal się nam bo nas to nie obchodzi.Skoro dostałeś Bana to widać kolega Err miał powody. Masz fantastyczną historie jeżeli chodzi o Cs-a mam tylko takie pytanie...Dlaczego nie grasz z Pro ziomkami ??tylko do nas przychodzisz i się żalisz że z botami grasz? to w końcu nie jest server najwyższych lotów i naprawde my takich Wielkich  Gwiazd nie potrzebujemy.

Offline

 

#3 2010-01-23 11:29:55

moskito

Administrator

Skąd: z piekła rodem.
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 739
Punktów :   15 

Re: Ban za dobrą grę

Ależ się rozpisałeś.
No to bardzo dziękujemy za zareklamowanie nam sprzętu do gry, opowiedzenie historii życia, ale odbanować może Cię tylko ten kto Cię zbanował, więc wybacz, ale ja tu nie pomogę.
Pozdrawiam gorąco.


http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.32:27606/b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png
http://cache.www.gametracker.com/player/TL%20%7C%20moskito/193.33.177.32:27606/b_560x95.png

Offline

 

#4 2010-01-23 12:00:15

Kocham Monike

Newbie

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ban za dobrą grę

Smigollum napisał:

Na początek muszę powiedzieć że po "bluzg" nam to piszesz.Co nas obchodzi ze ty jesteś pro czy nie graj jak chcesz tylko czysto.7 lat straconych nie zal się nam bo nas to nie obchodzi.Skoro dostałeś Bana to widać kolega Err miał powody. Masz fantastyczną historie jeżeli chodzi o Cs-a mam tylko takie pytanie...Dlaczego nie grasz z Pro ziomkami ??tylko do nas przychodzisz i się żalisz że z botami grasz? to w końcu nie jest server najwyższych lotów i naprawde my takich Wielkich  Gwiazd nie potrzebujemy.

Dlaczego nie gram? Ponieważ przestałem i zacząłem grać dla przyjemności, ot dlaczego. Kolega Err mnie nie zbanował, kolega Err stwierdził, że jestem czysty

Nie żalę się na to jak gracie, tylko na zachowanie. Ale widze koleżko, że kulturą też nie grzeszysz.

Stwierdziłem, że fajnie się gra, dlatego poprosiłem o zdjęcie bana, ale oczywiście poszły pociski w moją stronę, no bo jak.

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, pogram gdzieś indziej

Pozdrawiam

Offline

 

#5 2010-01-23 13:24:56

moskito

Administrator

Skąd: z piekła rodem.
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 739
Punktów :   15 

Re: Ban za dobrą grę

No bo za wiele informacji kolego to nam nie dałeś
Podstawa :
wiesz KTO Cię zbanował ?
a jeśli nie, to jacy admini (oprócz wspomnianego wcześniej Err, byli wtedy na serwie) ?

Może coś się da zrobić ?
Bo jak na razie żaden admin się nie podpisał pod Twoim banem.


http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.32:27606/b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png
http://cache.www.gametracker.com/player/TL%20%7C%20moskito/193.33.177.32:27606/b_560x95.png

Offline

 

#6 2010-01-23 14:24:03

Kocham Monike

Newbie

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ban za dobrą grę

drugi admin mial nicka "tie" w grze zdaje sie dziś.

macie dostęp do logów przez RCON'a tak myślę.
chętnie bym pomógł i ustalił to, ale ja nie widzę kto mi dał bana

Offline

 

#7 2010-01-23 16:39:47

Smigollum

Przesiadywacz

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ban za dobrą grę

Tie raczej nie ma tutaj adma A jeżeli chodzi o Ciebie to kilka słów chciałbym powiedzieć na twój temat ale się powstrzymam.Jest b.dużo steamowych serverów ofc. nikt nie może się z tobą równać(pro skill itp.) Pozdrawiam żegnając.

Offline

 
Kontakt:
HEAD ADMIN - bocian
..........................................................
HEAD ADMIN - XsSsX
..........................................................
ADMIN - moskito
..........................................................
ADMIN - bI fRi

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.truebelivers.pun.pl www.speedwaypolishleague.pun.pl www.klanbloodkillers.pun.pl www.fsb.pun.pl www.narutograforumowa.pun.pl