LAGOWNIA@PUKAWKA.PL CS SERWER NON-STEAM

Forum poświęcone serwerowi Lagownia


#1 2010-02-03 11:01:03

 B@jt3Q

Administartor Serwera

13329725
Call me!
Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Pisać smiało bez krempowania...

Jak wiadomo mam admina od kilku dni nie kazdemu sie to podoba. Ale teraz tak "gracz" ktory dostal ode mnie kika niech nie ma zali bo kilka krotnie byl wczesniej upominany. Lagownia jest bardzo przyjemnym serwer gram na niej jakis rok moze juz nawet dluzej. wiem za co kikowali banowali "admini" potrafie odroznic normalna gre od czitowania gdy nie jestem pewny ss... Prosze o kulture na serwie bo po co beznadziejne wyzywanie sie wzajemnie skoro to tylko gra. rozumie ze czasem nie idzie emocje rosna ale prosze je trzymac w ryzach...
  Bede sie tego trzyma podstawa to - :kultura, i czysta gra:. Wtedy mozemy nazwac ro GRA. Nie jakims burdlem...
 


  Teraz z wyrozumialoscia poslucham waszych wypowiedzi.

  Pozdrawiam " B@jt3Q "


"Nie mam litości dla chu*owych gości"

Offline

 

#2 2010-02-03 12:41:42

 EleganckiZiom

WuHa w Oku

Nowy nr.
Skąd: A jebnąć cie ciupaskom :D
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 374
Punktów :   

Re: Pisać smiało bez krempowania...

Na sam poczatek przepraszam! za niektore zawarte w moim poscie niekulturalne slowa!
No to jedziem!
Czekalem na  takiego posta juz od dluzszego czasu tylko chcialem aby wlasnie zamiescil go admin. Lagownia jak nam wiadomo jest to spokojny i kulturalny serwer na ktorym mimo woli gra pare osob brzydko ich nazywajac "dzieci neo". Otoz moja skarga polega na tym aby nie konfic na kogos tylko powiedziec co ostatnio dzieje sie na servie. Majac dobre relacje i znajomosci z ww adminem Bartłomiejem udaje sie jakos ogarnac ten caly " syf " bo inaczej tego nazwac sie nie da! gdyz na niektorych mapach np aim_... Gracze nagminnie raszuja czego na servie TP nie powinno byc, atakuja ze swojego respa nie dopuszczajac przeciwnika do mozliwosci podniesienia broni, nagminnie przeklinaja i obrazaja innych graczy ( to dzieje sie na wiekszosci map) oraz wyzywaja od NS zerowcow, cziterow, botow, i innych takich jak i obrazaja rodzine gracza poprzez "twoja stara...." "twoj stary....." bardzo jestem ciekaw czy tacy ludzie sa tacy madrzy wobec kogos starszego w swoim otoczeniu choc by rodzicow.
Bardzo bym pragna aby admini odwiedzali czesciej server nawet w godzinach przed poludniowych (ci ktorzy pracuja lub chodza do szkoly no to wiadomo nie daja rady). Prosil bym takze o to aby sprawdzac graczy przed banem jakos dyskretnie bo wiem co nieco o planach H@ .
I tu pojawia sie nastepna skarga (juz mnie palce bola ) na admina 1ooHp, ktory ostatnimi czasy zbanowal kogos bo paru ludzikow powiedzialo ze gosc ma czity a admin nie sprawdzajac go dal bana, a pozniej zapytany przez ww Bartłomieja " czy sprawdziles chociaz tego goscia" (to nie bylo dokladnie tak ale tylko przyblizam sytuacje) nic nie odpisywal ani nie wytlumaczyl swojego postepowania, nie mialem do tego admina nic ale cos sie zaczelo niedobrego dziac i zaczyna sie to zauwazac.
Dochodze teraz do sprawy kickow od admina Bartka. Wielu z was ma do niegom pretensje "za co ten kick??" Otoz admin ten gra czesto razem ze mna i widze za co dostajecie kicki, wiekszosc to za slowa typu ku.. chu.. cip... i za obrazanie! admin was wielokrotnie upomina i podkresla ze 3 upomnienia kick jesli sie facet nie uspokoi to ban zeby mu przeszloo.
To tyle na ten temat.
I nie robmy ludzie z tego servera wiochy bo jest to server spoko fajnie sie na nim gra, i zawdzieczajmy ludziom zajmujacym sie serverem to ze daja nam miejsce do grania. Stwozmy razem na nim mila atmosfere bez klotni przklenstw i chamstwa!

Podziekowania rowniez dla Kambodzy, ktory rowniez nie lubi chamstwa i stara sie uspokajac ludzi na servie!
A no i zeby nie bylo to ja tez nie jestem swiety wiadome zdazylo mi sie przeklinac na servie ale po upomnieniach admina chowalem swoje nerwy i przeklenstwa do "kieszenie"


I choc bym mial zakaz wstepu na serva to ciesze sie ze moglem wreszcie to z siebie wyrzucic.
Mam nadzieje ze gracze ktorzy to beda czytac zastanowia sie nad swoimi dalszymi postepowaniami!



Dziekuje i pozdrawiam Fre3FraG | ^LisQ^ (Szczyloj!)


P.S. przepraszam za moje bledy ort.


http://www.cs-kurnik.eu/images/signatures/13552267854b6b18a718a8f.gif
http://steamprofile.com/steam/profile/steamprofile/STEAM_0:0:31716814.png

Offline

 

#3 2010-02-03 12:48:53

 EleganckiZiom

WuHa w Oku

Nowy nr.
Skąd: A jebnąć cie ciupaskom :D
Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 374
Punktów :   

Re: Pisać smiało bez krempowania...

A i Prosil bym o wypowidz na ten temat H@ i innych Adminow. Jest to dla mnie wazne.


http://www.cs-kurnik.eu/images/signatures/13552267854b6b18a718a8f.gif
http://steamprofile.com/steam/profile/steamprofile/STEAM_0:0:31716814.png

Offline

 

#4 2010-02-03 13:35:28

AlkoFans

Snajper

12817964
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 46
Punktów :   

Re: Pisać smiało bez krempowania...

To tak.... będzie szczerze aż do bólu....
Wyobraźcie sobie serw bez adminów ? bo od czego są admini ?
Admin jest od tego, aby opanował  nerwy graczy, w jaki sposób ?? to zależny od humoru i od stopnia sytuacji.
Ja jako były admin lagowni (no i nadal jestem adminem ale inny serw ) powiem tyle ze... Ja sobie nie dałem w kasze dmuchać i każdy admin tak postępuje tylko wiem ze czasami za ostro, bo to tez zależny od charakteru, a nawiązuje tu do Bartka on jest spokojny chłopok znam go już troszkę czasu... I ja na jego miejscu nie zawsze dawałem kicki, jak ktoś nie słuchał to leciał ban... oczywiście nie Perm tylko na jakiś okres... i tez zależny za co ? bo jeśli koleś padł i napisze sobie ""bluzg"" to ja na takie coś nie zwracałem uwagi, lecz jak najeżdżał na kolesie to wtedy z nim było kiepsko (jaki mój humor taka kara proste ) nie wiem czy bylem dobrym adminem czy mnie lubili czy tez nie... starałem się utrzymać prządek a opinia innych mnie "waliła" ile graczy tyle opinii na temat czy ktoś jest dobrym adminem czy nie. Ale pamiętajcie ze oni płacą za to abyście sobie pograli i się dobrze bawili... Dobra za duzo pisze do tych dzieci co maja zawsze jakieś ale, to bycie adminem to nie jest takie łatwe, bo admin przecież nie będzie all time na spekcie (bo tez chce sobie pograć ) pozdro dla all

Offline

 

#5 2010-02-03 13:43:23

pIsToOoN^^.!

Snajper

8189133
Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 48
Punktów :   -1 

Re: Pisać smiało bez krempowania...

Noo kulturka musi byc !

w koncu regulamin jest !  xD

a Bajt3Q jest dobrym adminem chociaz jest nim pare dnie


co robi żyd na huśtawce?
- Wkurwia snajpera

Offline

 

#6 2010-02-03 15:17:09

 lajcik

Uzależniony

status miałem xd
9202212
Skąd: Z Nienacka :D
Zarejestrowany: 2009-07-04
Posty: 1096
Punktów :   29 
WWW

Re: Pisać smiało bez krempowania...

Co do kultury to ja powiem tak:
wg mnie powinno być dozwolone w małym stopniu wyrażenie swoich poglądów na temat niefarta czy losu ;P
Oczywiście nie żeby cały czas klnąć, ale każdemu sie zdarzy powiedzieć jakieś mniej ładne słowo
Natomiast kicki, czy bany powinny być za wyzywanie innych, klnięcie na nich czy tam obrażanie rodziców
I to przy uprzednim ostrzeżeniu, bo niektórzy admini niestety kickują od razu, za pojedynczą ku.rwę ;|
To jest tylko moje zdanie, bo zgadzam się z Alkofansem i oczywiście wybór BajtQa na admina był strzałem w 1o ;D


http://steamprofile.com/steam/profile/razer/STEAM_0:1:19070579.png
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://steamprofile.com/steam/profile/default/STEAM_0:1:29346791.png

Offline

 

#7 2010-02-03 17:43:20

moskito

Administrator

Skąd: z piekła rodem.
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 739
Punktów :   15 

Re: Pisać smiało bez krempowania...

No to ja się może wypowiem bo by w końcu wypadało  %-)
Powiem tak kicki/bany za kulturę idą tylko w sytuacjach krytycznych, tzn. jak ktoś sam siebie HE podrzuci i zabije i rzuci tekst ku*** ale zje*** no to sam sie obraża i LOTTO mi to, ale jeśli ktoś sypie typu "Ty je*** camperze cio*** ku***" itd no to powiem wam, że kick już dość chłodzi temeprament, a jeśli kolega wróci niezresocjalizowany wtedy dajemy panu BANA na krótki czas, no bo przecież nie będziemy jak polskie sądownictwo dawać za SH/WH bana na 24h, a za bluzgi perma ( tak u nas w Polsce jest - za gwałt można dostać w zawiasach 5 lat, a za piractwo CD/DVD 15 lat... ).

Tak, wszyscy staramy się, aby Nasza Lagownia była miesjcem kulturalnym i spokojnym, Antyrasze na mapach typu aim_map itd narazie są zbędne bo mapki typu "nie TP" są chwilowo wstrzymane z powodu wysypywania serwera przez mapcykl NOCNY

Jeśli chodzi o Bartka, to mogę się wypowiedzieć pozytywnie o jego pracy, choć wiadomo, że nie ma ludzi idealnych - dla jednych jest spoko bo tępi bluzgi, a dla tych co zostali kicknięci jest k*** .... Niestety takie życie.
Jeśli chodzi o innych adminów to również nie mam zastrzeżeń - np. 100hp - jest bezkompromisowy ( surowy ) - ale ktoś być musi ! Ja może jestem pobłażliwy bo nie za każdy bluzg wywalam, ale też nie każdemu się to podoba.

Jeśli chodzi o wypowiedź na temat opłacania serwa - tak - opłacamy go dla siebie, ale przede wszystkim DLA WAS.
Siedzenie na Spekcie - tu również - żeby być prO elO adm ze skutecznością 100% musiałbym non stop na Spekcie siedzieć, ale też jestem człowiekiem i chciałbym czasem pograć xD

Szanujmy się nawzajem, a nie będzie jak to Bartek napisał "burdlu"

pozdrO.


http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.32:27606/b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png
http://cache.www.gametracker.com/player/TL%20%7C%20moskito/193.33.177.32:27606/b_560x95.png

Offline

 

#8 2010-02-03 17:54:06

bielik

WuHa w Oku

12485583
Skąd: lajt ma tyle postów ? :P
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 215
Punktów :   

Re: Pisać smiało bez krempowania...

a kurde  wy sie rozpisujecie a ja powiem krotko, nie przejmujcie sie admini i robcie swoje


Cs jest Bogiem ,Kałach Nałogiem ,Headshoot Podstawą ,Skill Zabawą  
Trzeba mu tego fraga podpier*****.A co to znaczy podpier*****? Low :] Włatcy Móch

Offline

 

#9 2010-02-04 07:59:46

MI$$$IEK

WuHa w Oku

9145881
Skąd: Yyy lubie placki??:P
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 471
Punktów :   10 
WWW

Re: Pisać smiało bez krempowania...

Tak za bluzgi powinien byc ban na 10min (ok) Aaaaa a bajtus soebie nie da w kasze dmuchac napewn znam go troche z serva i wiem jaki jest... Bajtek to luzik chlopak..


"Tak to czasem w życiu bywa. Raz pęka serce, raz prezerwatywa..."

Offline

 

#10 2010-02-04 15:57:46

 1ooHp

Administartor Serwera

2096259
Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 179
Punktów :   

Re: Pisać smiało bez krempowania...

ja tylko do EleganckiZiom (oraz do innych osob ktore uwazaja ze sa bezpodstawne bany, bez powodow): kolego bany sa bez podawania powodow bo niestety jeszcze nie mozemy ich ustawiac a nie mam zamiaru za kazdym razem po dziesiec, pietnascie razy "tlumaczyc" sie (bo wiadomo ze nie kazdy przeczyta, i co chwile sa pytania za co za co za co i w kolko to samo) komu bana dalem (jezeli chodzi o bany na 5minut)... Permy zazwyczaj pisze jezeli ktos sie zapyta.

Offline

 
Kontakt:
HEAD ADMIN - bocian
..........................................................
HEAD ADMIN - XsSsX
..........................................................
ADMIN - moskito
..........................................................
ADMIN - bI fRi

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ftstory.pun.pl www.cs-sk.pun.pl www.shinobi-war.pun.pl www.booking.pun.pl www.pluszowemisie.pun.pl